Pracownicy tymczasowi – Poznań

Jako agencja pracy z siedzibą w Poznaniu wspieramy zarówno osoby poszukujące pracy, jak i pracodawców poszukujących pracowników. Mając na uwadze specyfikę wielu branż oraz rynku, w naszych usługach znajdziesz również personel tymczasowy. Pracownicy tymczasowi zatrudniani są na określony czas lub do wykonania konkretnego zadania. Zwykle są to zadania związane z konkretną branżą, np. fizyczną, przemysłową czy też spożywczą. Ponadto personel tymczasowy, to również coraz częściej osoby angażujące się w kreatywne projekty. Jeśli Twoja firma potrzebuje sezonowo dodatkowych rąk do pracy, to z chęcią pomożemy Ci je znaleźć. Oferowany przez nas personel tymczasowy w Poznaniu, zawsze dopasowany jest do potrzeb Twojej firmy. Ponadto są to osoby sprawdzone, którym można zaufać.

Personel tymczasowy – korzyści

Zatrudnianie personelu tymczasowego niesie za sobą wiele korzyści dla pracodawcy. Jakich? Pracownicy tymczasowi mogą być ogromnym wsparcie w okresach wzmożonej pracy, np. w okresie świątecznym w firmach kurierskich, sklepach spożywczych czy też w sytuacji, gdy otrzymasz dodatkowe zlecenie na produkcję. Są też doskonałym wsparcie w okresach wzmożonych urlopów czy w przypadku usprawniania struktury organizacyjnej i jej modernizacji. Dzięki współpracy z agencją pracy i zatrudnieniu personelu tymczasowego zyskujesz dobrego i lojalnego pracownika. Ponadto możesz w ten sposób wygenerować także oszczędności dla firmy, wspierając efektywną rekrutację. Być może właśnie jeden z Twoich pracowników tymczasowych, zostanie u Ciebie na dłużej. Kadrę wówczas zasili osoba znając już zwyczaje w firmie oraz mająca doświadczenie w danym typie pracy, a przede wszystkim ktoś kogo można było już poznać i przekonać się jak pracuje.

Personel tymczasowy – dlaczego HR Biznes?

Współpraca w ramach HR z doświadczoną agencją pracy niesie ze sobą duże korzyści i bezpieczeństwo dla pracodawcy. Masz gwarancję dokładnej i profesjonalnej selekcji, która jest zgodna z potrzebami i wymaganiami Twojej firmy. Znacząco redukujesz ryzyko pojawienia się problemów w związku z niewłaściwie przeprowadzoną rekrutacją. Oferowany personel tymczasowy charakteryzuje się zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Zawsze oferujemy klarowane warunki pracy, co wpływa motywującą na pracowników. Jesteśmy elastyczni we współpracy z firmami, rozumiemy dynamiczne zmiany i zawsze na nie reagujemy, zapewniając ciągłość zatrudnienia. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którzy posiadają zawsze aktualną i transparentną wiedzę na temat podejmowanych przez nas czynności.

Skontaktuj się z nami!

HR BIZNES Sp. z o.o.

 61-663 Poznań
ul. Winogrady 38
woj. wielkopolskie

NIP: 9721309011

REGON: 300330082

Kontakt dla pracowników:
+48 725610014

Kontakt dla Klientów:
+48 885840528

Biuro czynne:
poniedziałek -piątek
8:00 - 16:00

Agencja Pracy HR Biznes Poznań