Leasing pracowniczy – Poznań

Prawdziwa siła przedsiębiorstwa drzemie w wyspecjalizowanych pracownikach. To oni są szkieletem i fundamentem, na którym można tworzyć markę.

W nowoczesnym biznesie jest miejsce na znacznie więcej. Świadome podejście do ekonomicznych potrzeb firmy wymaga równie świadomych narzędzi biznesowych. Czymś takim jest leasing personalny. My oferujemy właśnie nowoczesne rozwiązania polegające na wypożyczeniu pracownika i tzw. leasingu – działamy w Poznaniu.

HR Biznes Poznań to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalistę na najbardziej dogodnych warunkach współpracy. To dostęp do wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, która jest do Twojej dyspozycji na zasadach obejmujących wypożyczenie pracownika innemu pracodawcy. Zasadach, które zapewniają znaczne oszczędności i minimum formalności.

Leasing pracowniczy pozwala na atrakcyjnych warunkach nawiązać tymczasową lub długotrwałą współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie. Nasza agencja pośredniczy w tym procesie i tworzy efektywny grunt pod profesjonalną kooperację.

Jakie są korzyści z leasingu?

Jako poznańska agencja jesteśmy pracodawcą, dlatego wszyscy, którzy z nami współpracują, korzystają niejako z naszych usług. A dokładnie z usług naszych pracowników. Dzięki temu leasing personalny i pozyskiwanie pracowników tą metodą gwarantuje:

  • Minimum formalności (większość obowiązków spoczywa po naszej stronie),
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe i obniżenie kosztów zatrudnienia,
  • Jasne warunki współpracy,
  • Natychmiastowe wsparcie profesjonalisty.

W Polsce pracownik leasingowy i wypożyczenie pracownika innemu pracodawcy to temat jeszcze nowy. Jednak nasza Poznańska agencja pracy wspiera firmy w wejściu w nową erę. Erę optymalizacji kosztów zatrudnienia i podnoszenia wydajności dzięki profesjonalnej wiedzy doświadczonych fachowców. A wszystko przy minimum formalności i przy wsparciu czuwającej nad leasingiem agencji.

Wypożyczanie pracownika innemu pracodawcy – zasady współpracy

Leasing personalny, którym się zajmujemy, gwarantuje bardzo jasne zasady współpracy. Pozyskiwanie pracowników to minimum ryzyka wynikającego z zatrudnienia oraz profesjonalna selekcja specjalistów. To również elastyczność na każdym etapie współpracy i przejrzyste warunki, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb firmy wykorzystującej leasing personalny w strukturach swojej działalności.

Rekrutujemy zarówno szeregowych pracowników, jak i wykwalifikowaną kadrę wyższego szczebla. Jednak najpierw poznajemy Wasze potrzeby i specyfikę działalności. Później dokładnie selekcjonujemy dostępnych specjalistów według naszego doświadczenia i wszelkich postawionych przed nami wymagań. Niezwykle ważne są w tym momencie kompetencje, kursy, doświadczenie i umiejętności (zarówno miękkie, jak i specjalistyczne) każdego z fachowców. Na koniec otrzymujesz jasne warunki, na jakich pracownik leasingowy zacznie swoją pracę i przejrzyste zasady rozliczenia się z usługi.

Działamy w Poznaniu, a nasza agencja udostępnia doświadczonych pracowników z każdego szczebla wewnętrznej struktury firm. Profesjonalistów, którzy w pełni odpowiadają Waszym potrzebom. A wszystko bez zbędnych formalności i przy atrakcyjnych warunkach współpracy.

1.2.3.

Skontaktuj się z nami!

HR BIZNES Sp. z o.o. oddział: 

Poznań

61-663 Poznań
ul. Winogrady 38

Kontakt dla pracowników:
+48 725 610 014

Kontakt dla Klientów

+48 725 610 310

Biuro czynne:
poniedziałek -piątek
8:00 - 16:00

 

NIP: 9721309011

REGON: 300330082

Wrocław

51-416 Wrocław
ul. Kwidzyńska 4 D

Kontakt dla pracowników:
+48 725 610 316

Kontakt dla Klientów

+48 725 610 316

Biuro czynne:
poniedziałek -piątek
8:00 - 16:00

Agencja Pracy HR Biznes Poznań